İştirakler

TÜRKTRUST Bilgi İletişim ve Bilişim Güvenliği Hiz. A.Ş.

logo-turktrust Bilgi, İletişim ve Bilişim Teknolojileri, Bilişim Güvenliği ve Elektronik İmza ile  Elektronik  Kimlik (Sertifika) Sağlayıcılığı alanlarında faaliyet göstermek üzere, 02 Ağustos 2004 tarihinde TÜRKTRUST Bilgi, İletişim ve Bilişim Güv. Hiz. A.Ş. kurulmuştur. Vakfımız %99 hisse ile kurucu ortak statüsündedir.


TURKTIPSAN Sağlık Turizm Eğitim ve Ticaret A.Ş.

logo_turktipsan

TURKTIPSAN, 21 Mayıs 2002 tarihinde Sağlık, Otomotiv, Petrol, Eğitim, Ticaret ve Turizm alanlarında faaliyet göstermek üzere Limitet Şirket olarak kurulmuş ve 29 Temmuz 2002 tarihinde TSK yararına faaliyet gösteren beş vakfın ortak yatırım kararı ile Anonim Şirkete dönüştürülmüştür.

2003 Nisan ayından itibaren şirketin ortakları TSK Güçlendirme Vakfı, TSK Elele Vakfı, TSK Dayanışma Vakfı, TSK Mehmetçik Vakfı ve TSK Eğitim Vakfı’dır. Vakfımız % 25 hisse ile ortak statüsündedir.


MEHMETÇİK VAKFI Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

logo_mehmetcik

 

Türk Silahlı Kuvvetleri Yararına Faaliyet Gösteren üç vakıf tarafından  ferdi kaza, emeklilik, konut, kasko, sağlık, işyeri ve deprem sigortası branşlarında faaliyet göstermek üzere 7 Mayıs 1999 tarihinde kurulmuştur. Vakfımız % 10 hisse ile ortak statüsündedir.